منو
سبد شما

درگاه پرداخت سایت فعال می باشد ولی با توجه به مشکلات اینترنت در صورتی که موفق به پرداخت آنلاین نشدید پرداخت تا مرحله بانکی را ادامه داده و کنسل کنید مبلغ را به این شماره کارت واریز نموده 6063731109028549 به نام محمد بهزادی و بعد از آن به شماره 09172689196 هماهنگی کنید

شیر مرکب


واشر تخت  شیر مرکب
داغ عدم موجودی در انبار
مدل: 311
واشر تخت  شیر مرکب در زیر شیر مرکب قرار گرفته و باعث گازبندی بین شیر مرکب و مخزن می شوددر هر زمان که شیر مرکب مخزن الپیجی را باز می کنید حتما این واشر را تعویض نمایید حتی اگر سالم و درست باشد..
شیر مرکب طرح میم گاز ساخت ایران
2 تا 3 روز دیگر
مدل: 581
شیر مرکب طرح میم گاز ساخت ایران بدون درجه و قاب شیر مرکب که در صورت نیاز جداگانه از سایت سفارش دهید..
شیر مرکب شهاب گاز سوز شیر مرکب شهاب گاز سوز
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: شرکت صنایع شهاب گاز سوز مدل: 260
شیر مرکب شهاب گاز سوز مناسب برای تمام خودرو های ال پی جی سازگار با کلید های مدل شهابی و میم گازو غیرهداری فشار کاری 30 بارداری قطع کن برقی 12 ولت ، شیر اطمینان فشار ، سوپاپ عدم برگشت گازمتعلقات:1-سیم زیر 2-آمپر درضمن می توانید یک قاب این شیر مرکب را از لینک زیر خرید نماییدخرید قاب کلی..
شیر مرکب پارسیان LPG
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: پارسیان گاز مدل: 51
شیر مرکب  پارسیان قابل نصب بر روی تمام مخازنLPGدرضمن می توانید یک قاب این شیر مرکب را از لینک زیر خرید نماییدخرید قاب کلیک کنید..
شیر مرکب میم گاز
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: میم گاز مدل: 116
شیر مرکب میم گاز قابل نصب بر روی تمام مخازن LPGاین محصول شامل شیر مرکبگیج یا درجه نمایشگر سیم  گیج تا کلید میباشددرضمن می توانید یک قاب این شیر مرکب را از لینک زیر خرید نماییدخرید قاب کلیک کنید..
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)