منو
سبد شما

نگارین صنعت آسیا

کلید وانتی ساخت نگارین صنعت آسیا کلید وانتی ساخت نگارین صنعت آسیا
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: نگارین صنعت آسیا مدل: 324
طراحی و ساختار این قطعه کاملا مشابه کلید تبدیل سوخت فابریک خودروهای وانت پیکان بوده و جایگزینی مناسب برای آنها می باشد. از ویژگی های این قطعه می توان به نمایشگر مقدار گاز باقی مانده در مخزن اشاره کرد. علاوه بر این محدوده ولتاژ کاری این قطعه برابر 8 تا 12 ولت است که نشان دهنده عمل..
ایسیو گاز OMVL-ROA با کلید شرکت نگارین صنعت آسیا
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: نگارین صنعت آسیا مدل: 319
ایسیو گاز OMVL-ROA با کلید شرکت نگارین صنعت آسیااین محصول قابل نصب برروی انواع خودروهای وانت پیکان و روآ گازسوز بوده و جایگزینی مطمئن برای ECU OMVL فابریک نصب شده بر روی این خودرو ها می باشد. از ویژگی‌های این ایسیو قابلیت اتصال به انواع دستگاه عیب یاب دستی وکامپیوتری می باشد."این..
ایسیو گاز روآ ROA-LC01 نگارین صنعت آسیا
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: نگارین صنعت آسیا مدل: 317
ایسیو گاز روآ ROA-LC01 نگارین صنعت آسیااین محصول قابل نصب برروی انواع خودروهای وانت پیکان و روآ گازسوز بوده و جایگزینی مطمئن برای ECU OMVL فابریک نصب شده بر روی این خودرو ها می باشد. از ویژگی‌های این ECU قابلیت اتصال به انواع دستگاه عیب یاب دستی وکامپیوتری می باشد."این محصول دارا..
آمولاتور  دو سوکته (پرایدی- زیمنس) 2*6  ساخت  نگارین صنعت آسیا
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: نگارین صنعت آسیا مدل: 316
آمولاتور  دو سوکته (پرایدی- زیمنس) 2*6  ساخت  نگارین صنعت آسیا مناسب برای خودرو های پراید و نیسان و....شبیه ساز سوزن انژوکتور جهت قطع کردن سوزن ها در هنگام استفاده از سوخت گاز ..
آمولاتور 2*6 سکوت ژاپنی ساخت نگارین صنعت آسیا
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: نگارین صنعت آسیا مدل: 314
آمولاتور 2*6 سکوت ژاپنی ساخت نگارین صنعت آسیادسته سیم ژاپنی (سوکت سوزنی) به منظوراستفاده در خودروهایی نظیر رونیز ، نیسان پیکاپ ، پرشیا ، ریو و برخی از خودرو ها..
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)