میکسر هوشمند CNG_LPG

  • 220,000 تومان


  • 3 یا بیشتر 213,000 تومان

گزینه های در دسترسمیکسر هوشمند   CNG_LPG قابل استفاده در خودرو هیا پژو و پراید و نیسان و تیبا

برای دوگانه سوز شدن خودروها چه در تبدیل کارگاهی و چه در تبدیل کارخانه‌ای، جز در سیستم‌های سکونشیال، جهت تزریق گاز به خودرو از قطعه‌ای به نام میکسر استفاده می‌شود. درخودروهای بنزین‌سوز، مجاریِ ورودی هوا (منیفولد ورودی) به‌گونه‌ای طراحی شده است که نسبت چهارده به یک (هوا به بنزین)، برای احتراق هرچه بهتر وکامل‌تر در موتور، حتی‌الامکان به‌طوردقیق رعایت شود. این نسبت برای سوخت  CNG،هفت به یک می‌باشد. لذا کارخانه‌های سازنده‌ی سیستم‌های دوگانه سوز با مشکلِ همخوانی نداشتنِ این دو نسبت درخودروها مواجه هستند و جهتِ رفع این مشکل، منیفولد ورودی هوا را به‌وسیله‌ی میکسر، تنگ کرده وبه نسبت نُه به یک می‌رسانند تاخودروها بتوانند هم درحالت بنزین و هم درحالت گاز قادر به کارکردن باشند، ولی متأسفانه این راهکار، خود، مشکلات دیگری، به‌شرح زیر را، به‌دنبال داشته است:
از طرفی نسبت چهارده به یک جهت سوختن بنزین به نُه به یک تقلیل داده شده است که این تفاوت، باعث بالا رفتن مصرف بنزین(از یک الی پنج لیتردر هر100 کیلومترپیمایش بسته به نوع خودرو) و اُفت توان اولیه خودرو می‌شود و از سویی دیگر این مشکل فوق، میکسری مورد نیاز می‌باشد که درحالت استفاده از بنزین به‌صورت اتوماتیک نسبت چهارده به یک و درحالت استفاده از گاز نسبت هفت به یک را محقق سازد. چنین میکسری که عنوان میکسر هوشمند  (INTELLIGENT MIXER) به آن داده‌ایم در این شرکت طراحی و ساخته شد که عملاً کلیه‌ی مشکلات فوق به‌وسیله‌ی آن کار باعث افزایش آلایندگی‌های خروجی اگزوز می‌شود.
از طرف دیگر نسبت هفت به یک برای سوخت  CNG رعایت نشده است که باعث افت توان اولیه، کاهش پیمایش و همچنین، به‌دلیل سوختن ناقص سوخت  CNG، بالارفتن آلایندگی‌های خودرودر حالت گازسوز می‌شود.
جهت از بین بردن مرتفع می‌گردد.

اندازه
اندازه اندازه داخلی دهانه مکسر نیسان کاربراتی 78 میلیمتر و در مکسر پژو65 میلیمتر و در مکسر پراید 64 میلیمتر است اندازه دهانه هوای عبوری پژو 46میلییمتر
توضیحات
ساخت سبز پژوهان اسپادانا

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: میکسر هوشمند پژو و پراید و نیسان CNG_LPG پژو و پراید و نیسان و تیبا ،میکسر هوشمند گاز ،سبز پژوهان اسپادانا ، خرید مکسر هوشمند